شما اینجا هستید
پاسخگو » باطل کردن سحر و طلسم

سلام من چند سال است بیکارم ورشکست هم شده ام بیماری قلبی هم دارم و کار جسمی نمتوانم انجام دهم به هر دری زده ام نشده است در فقر کامل به سر میبرم سه بار فقط و فقط به خاطر کار و استخدام به رییس جمهور نامه نوشتم دو بار جواب نداد سومین بار نامه ای از استانداری دادند که بردم فرمانداری و اداره تعاون امضا کردند اما گفتند چون شما بیماری قلبی داری شرایطت ویژه است و کار برای شما نداریم و وام هم نمیتوانیم بدهیم جون مجردی . دیگر نمیدانم چه کنم سی و چهار سال دارم ازدواج نکرده ام به نظر شما من طلسم شده ام از کجا بدانیم طلسم شده ایم یا خیر و چگونه آنرا باطل کنیم
پرسشگر گرامی با سلام سپاس از ارتباط تان با این مرکز.
با توجه به عدم امکان پاسخگویی در بخش نظرات لطفا سوالات خود را در سامانه «
مشکلات مطرح شده را نمی توان به طلسم ارتباط داد. بلکه باید در گذشته خود تجدید نظر کنید . اشتباهات خود را برسی نمایید . برای آینده برنامه داشته باشید . بیماری و ورشکستی مانع کار نمی شود . جوان هستید و می توانید با تلاش خود به اهداف تان برسید . برای گشایش کارها و باز شدن گره‌ها از زندگی و رفع مشکلات و غم‌ها، اولاً هر روز صدقه بدهید، همچنین مقداری از مال را به عنوان «ردّ مظالم» به نیازمندان بدهید.
دوم: دعاهای زیر را بخوانید. ان شاء الله مشکل برطرف می‌شود.
۱ـ بعد از نماز صبح و مغرب، وقتی تسبیح حضرت زهرا (سلام الله علیها) را گفتید، پیش از آن که حرف بزنید، یا حرکت کنید و یا از قبله رو بگردانید، هفت مرتبه بگویید:
«بسم الله الرحمن الرحیم. لا حول و لا قوّة إلاّ بالله العلیّ العظیم». اگر بتوانید، این ذکر را صد مرتبه بگویید و بعد صلوات بفرستید و در حقّ همه مسلمانان و خود دعا کنید. هر روز این کار را انجام دهید، خداوند مشکلات را برطرف خواهد کرد.
۲ـ بعد از نماز صبح ده مرتبه بگویید: «سبحان الله العظیم و بحمده و استغفر الله و أسئله من فضله».
۳ـ بخوانید دعای «أعْدَدْتُ لکلّ هَوْلٍ لا إله إلاّ الله و لکلّ هَمٍّ و غَمٍّ ما شاء الله…» تا آخر را که در حاشیه مفاتیح، حدود صفحه ۳۶۰ آمده است.

لینک منبع: http://www.pasokhgoo.ir/node/21855

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -