شما اینجا هستید
پاسخگو » به نام خدا سلام سوال بنده در مورد اینکه آیا مسجدی به نام و برای اهل تسنن در تهران وجود دارد یا خیر ؟

(به نام خدا متاسفانه مخالفین دین و نظام و برخی اهل تسنن ناراحت هستند و بعذا سوء استفاده میکنند از این امر … برای بنده امکان ندارد در این زمینه تحقیق کنم بخاطر همین از شما درخواست دارم که با تحقیق جامع بفرمایید که آیا در پایتخت ایران یعنی تهران مسجدی به نا سنی ها یا برای نماز خواندن جماعت آنها در تهران موجود هست یا خیر …؟ اگر آری لطفا آدرس دقیق و توضیحات و بفرمایید تا بنده در بلاگ خود درج کنم تا این موضوع رسما و با سند خدمت ایشان دیده شود…)
این مرکز از وجود مسجدی مخصوص اهل سنت در تهران اطلاعی ندارد . هر مسجدی در هر کجا باشد مربوط به مسلمانان است و آنان می توانند برای نماز و عبادت به آن جا بروند. و کسی مانع اهل سنت در اقامه نماز جماعت در هیچ یک از مساجد نیست. همانگونه که مسجدی مخصوص شیعیان در مکه یا جده نیست و با وجود اینکه عده ای بسیار از شیعیان ساکن مدینه هستند در باغی نماز اقامه می نمایند و حق ندارند اذان خود را آشکار کنند.
با توجه به عدم امکان پاسخگویی در بخش نظرات لطفا سوالات خود را در سامانه «
مطلب خارج از سوال: لازم به ذکر است بنده همیشه گفتم شما دیر آمدید اما نیک آمدید لازم است نیروهای آنلاین و آفلاین شما هم بیشتر بشوند و هم تجهیز بنده یک کاربر حرفه ای محیط وب نت هستم اگر لازم بود این درخواست را حضوری ارایه کنم بفرمایید متشکرم

لینک منبع: http://www.pasokhgoo.ir/node/59794

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ساباط نیوز | خبرخوان ساباط