شما اینجا هستید
فرهنگی » شما نظر بدهید/ حضور مسئولان در محل بحران ها برای کمک‌رسانی را چقدر موثر می‌دانید؟به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آغاز سال ۹۸ با سیل در چند استان آغاز شد و همچنان ادامه دارد. با همت مردم و مسئولان بود که جلوی وارد آمدن خسارات هر چه بیشتر گرفته شد و جان میلیون‌ها ایرانی نجات یافت. البته نمی‌توان نقش موثر نیروهای نظامی و امنیتی را از یاد برد.

در مورد حضور مسئولان در مناطق سیل‌زده، دو دیدگاه وجود دارد. عده‌ای این حضور را مثبت می‌دانند و معتقدند با حضور مقامات روند امور ، گزارشها ، پیگیری ها و تصمیمات تسریع می شود و آنها با ذهن میدانی بهتر می توانند مشکلات را منتقل کنند و البته از نظر روحی و روانی نیز این حضور سبب دلگرمی مردم اسیب دیده می شود.

در مقابل گروهی دیگر اعتقاد دارند حضور مسئولان چنان اثر مفیدی در بحرانها نداشته و در برخی موارد جنبه نمایشی یافته و با توجه به رفت وامد تعدادی زیاد آنها این کار منجر به ازدحام شده و  شاید مانع تسریع در روند کمک رسانی شود.

حال خبرآنلاین از مخاطبان خود می‌خواهد که با توجه به وجود این دو دیدگاه، به این سوال پاسخ دهند و نظر خودشان را در این زمینه بیان کنند: «حضور مسئولان در محل بحران برای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان را چقدر می‌دانید؟» 

 شما کاربر محترم می توانید نظر خود را در قالب کامنت در زیر همین خبر بنویسید

۲۳۲۱۲لینک منبع

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -