شما اینجا هستید
اقتصادی » همراه با جوایزجشنواره جدید همراه بانک تجارت


کاربران همراه بانک تجارت با انجام هر تراکنش در این نرم افزار می توانند شانس خود را برای بهره مندی از جوایز ارزنده جشنواره همراه بانک افزایش دهند.

همراه با جوایزجشنواره جدید همراه بانک تجارتبه گزارش خبرداغ به نقل از  روابط عمومی بانک تجارت ، این بانک در قالب جشنواره جدید همراه بانک جوایز ارزنده ای را برای کاربران این اپلیکیشن در نظر گرفته که از جمله این جوایز می توان به یک فقره کمک هزینه ۱ میلیارد ریالی خرید مسکن و ۲ کمک هزینه خرید خودرو هر یک به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال اشاره کرد.

بانک تجارت در این جشنواره برای اولین ها نیز جایزه در نظر گرفته و به قید قرعه به ۱۰۰ نفر از کاربرانی که برای اولین بار این نرم افزار را بر روی گوشی خود نصب کنند ۱۰۰ جایزه ۱۰ میلیون ریالی اهدا می کند. همچنین ۲۰۰۰ بسته اینترنت سه ماهه و ۱۰۰۰ بسته شارژ ۵۰۰ هزار ریالی (کیف پول ست(set  ازدیگر جوایز جشنواره همراه بانک تجارت به شمار می رود.

کاربران همراه بانک تجارت می توانند با انجام هر تراکنش حداقل ۵۰٫۰۰۰ ریالی امتیاز کسب کنند . حداقل امتیاز لازم برای شرکت در قرعه کشی جشنواره هفتگی ۷۰ امتیاز، کمک هزینه خرید مسکن ۲۰۰۰ امتیاز و کمک هزینه خرید خودرو ۱۰۰۰ امتیاز است . میزان امتیازات کسب شده در سایت باشگاه مشتریان تجارت به نشانی www.tejaratclub.ir در اختیار کاربران قرار دارد. 

در این جشنواره روشهای متنوعی در نظر گرفته شده تا کاربران بتوانند امتیازات خود را برای شرکت در قرعه کشی جوایز افزایش دهند. نصب اپلیکیشن همراه بانک ۵۰ امتیاز، عضویت در باشگاه مشتریان و تکمیل پروفایل ۴۰ امتیاز، انتقال وجه ساتنا و پایا ۲۰ امتیاز، خرید شارژ، خرید بسته اینترنتی و انتقال وجه شتابی هر کدام ۲۰ امتیاز و انتقال موبایلی ، انتقال وجه داخلی تجارت به تجارت و پرداخت قبوض هم هر یک ۱۰ امتیاز برای کاربر همراه بانک تجارت به دنبال خواهد داشت.

هر یک از مشتریان بانک تجارت که تاکنون رمز همراه بانک را دریافت نکرده اند بدون نیاز به حضور در شعبه می توانند

رمزخود را ازhttp://bit.ly/Tejarat  دریافت کنندلینک منبع

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ساباط نیوز | خبرخوان ساباط